Szkolenia Face Movement

Face Movement to nowatorska, skuteczna i bezpieczna metoda pracy z mięśniami twarzy oraz z sylwetką. Metoda, które pielęgnuje od wewnątrz, sięgając daleko poza warstwę skóry, aż do powięzi i mięśni. Wychodzi daleko poza podstawowe techniki manualnej pracy z twarzoczaszką, wyprowadzając nas do podstaw, czyli do pracy z górną częścią kręgosłupa, od której wszystko się zaczyna. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie indywidualnie diagnozować klientki/klientów oraz pracować z nimi nad długotrwałymi efektami. Face Movement to przede wszystkim ulga w bólu. To metoda koncentrująca się na wprowadzeniu w twarzy równowagi mięśniowej poprzez techniki masażu, ćwiczenia oraz pracę z sylwetką.

Edyta Maksimowicz

Autorka metody Face Movement

Trenerka i terapeutka twarzy specjalizująca się w treningu diagnostycznym oraz diagnostyce problemów napięciowych twarzy. Wiedzę z zakresu treningu, diagnostyki ciała, terapii fizjoterapeutycznych oraz masażu zdobywała na szkoleniach w Polsce i za granicą.

FM Dental

Jesteś dentystą lub higienistką? Do Twojego gabinetu trafiają Klienci cierpiący na bruksizm, nawykowo zaciskający i zgrzytający zębami, a Ty chcesz im pomóc w sposób nieinwazyjny? Szkolenie Fg’ Dental jest dla Ciebie! Dowiesz się jak rozpoznawać i jak pracować z nadmiernymi napięciami mięśniowymi, występującymi u konkretnego Klienta/Klientki. Dzięki nam zrozumiesz twarzoczaszkę i jej okolice!

FM Barber

3,5 godzinny warsztat dedykowanym fryzjerom i barberom, podczas którego skupimy się na podstawach anatomii, nauczymy Cię masażu głowy, szyi i potylicy, a także góry pleców, który wykorzystasz w swojej pracy z Klientem. Nauczymy Cię technik automasażu miejsc podatnych na spięcia podczas wykonywania zawodu stylisty, a także popracujemy nad pozycją Twojego ciała, jaką przyjmujesz podczas wykonywanej pracy. Poczujesz ulgę!

Dlaczego warto zapisać się na nasze szkolenia?

Nasze szkolenia to jedyna na rynku metoda, która łączy masaż twarzy, ćwiczenia oraz pracę z sylwetką w jeden protokół. Czyni to z nas metodę kompletną, jeśli chodzi o naturalną formę anty-aging.

Dodatkowo, i przede wszystkim, metoda Fm nie uczy konkretnej sekwencji ruchów, ale uczy rozumienia twarzy, szyi i góry pleców – jak ich wzajemne relacje wpływają na to, co dzieje się na twarzy w postaci napięć, zmarszczek i bruzd.

Szkolenia Face Movement mają charakter kameralny – organizowane są w małych, maksymalnie 12 osobowych grupach – dla korzyści uczestników.

Zapraszamy!