Studio FM

Zapraszamy do naszego pięknego i przytulnego studia, gdzie wykwalifikowany zespół zadba o rozluźnienie i przywrócenie twarzy jej dobrego kształtu, a także zbuduje korzystny dla niej stan równowagi mięśniowej, który tak bardzo wpływa na jej właściwe proporcje.
Pokażemy: jak rozluźniać to, co napięte i jak ćwiczyć to, co nadmiernie rozluźnione.
Wyedukujemy jak samodzielnie masować, rozluźniać i ćwiczyć swoją twarz w domu, bo to suma drobnych, codziennych nawyków tak naprawdę tworzy nasz wygląd.

PODARUJ VOUCHER PREZENTOWY​​

W naszej ofercie posiadamy Vouchery upominkowe do wydruku własnego (które wyślemy Ci na skrzynkę mailową) lub już gotowe, wydrukowane na eleganckim papierze, które odbierzesz w naszym studio przy ul. Postępu 17B.
Podaruj bliskim czas spędzony na kontakcie ze swoją twarzą i uwolnieniu się od napięć w Face Movement. Napisz do nas na: studio@facemovement.pl
Studio Face Movement mieści się na warszawskim Mokotowie, obok szkoły jogi NAYS w budynku Adgar Plaza B (ul. Postępu 17 B).
Nie martw się parkowaniem. Zabierz ze sobą bilecik z parkingu podziemnego i zostaw na recepcji, a my rozliczymy go za Ciebie.
Cennik znajdziesz na booksy.com